indexok_r2_c02.gif(2 kb)  
Uvodní strana Sem můžete psát Dopisy čtenářů Archiv

23.2. - 28.2.2004

ARCHIV

"otevřeno"

VŠEM, VŠEM, VŠEM!

Důchodkyně a důchodci, důchodci a důchodkyně!

V čele státu stojí vláda, kterou by bylo nejpříhodnější nazvat vládou národní loupeže. Ta se nyní rozhodla podstatně zvýšit ceny zboží, které my důchodci nezbytně potřebujeme, zejména potravin. Naše už tak nízká životní úroveň politováníhodným způsobem klesne. Penzisté s vyššími důchody přežijí. Ale pro nás pauperizované důchodce to znamená tragédii. Aby svůj cynický postoj k seniorům zdůraznil, dá nám Škromach 1 krát (slovy: jedinkrát) kompenzaci ve výši tisíc korun! Na důchodce si vláda troufne, protože předpokládá, že se nemohou bránit. Není tomu tak. Naši bratři východoslovenští Romové nám ukázali cestu k účinné obraně. Také my přece dokážeme vydrancovat pěknou řádku obchodů, supermarketů a hypermarketů. Jen do toho! Sami si vezmeme zboží, které nám vláda odpírá.

Důchodci, dostavte se 5. března v 17.00 na pražské Náměstí republiky za účelem generální zkoušky všeobecného rabování. K drancování samému ten den nepřistoupíme, dáme vládě ještě šanci. Uspořádáme však své řady, vytvoříme pevné legie! Dostanete noty k bojové písni:

Na náměstí republiky,
vytvoříme pevné šiky.
Nezastavíte seniory,
jdou jich loupit četné sbory.
Všechno v Praze rozmydlíme,
republiku posílíme!

K tomu dodáváme: tu píseň se naučíme!

Přistaveny budou autobusy: z Ostravy, Nymburka, Písku, Liberce, Karlových Varů (ruské), Náchoda, Uherského Hradiště, Olomouce.

Uvidíte-li cestou na seřadiště Škromacha nebo Kalouska, volejte na ně "hanba hanba"!

Celostátní výbor pauperizovaných důchodců pro všeobecné rabování

E.M.