indexok_r2_c02.gif(2kB)  
Uvodní strana Sem můžete psát Dopisy čtenářů Archiv

1.2. - 31.3. 2013

Reakce sekretariátu Bohuslava Sobotky

Na Dopis ústavním a politickým představitelům reagoval prostřednictvím vedoucí svého sekretariátu i další z adresátů, předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Obdržel jsem mail, který tu včetně své odpovědi dávám k dispozici.


Vážený pane Doležale,


dovolte mi, abych se z pověření pana předsedy Mgr. Bohuslava Sobotky vyjádřila k Vašemu e-mailu, resp. dopisu, ve kterém se věnujete inauguračnímu projevu pana prezidenta ČR.


Ráda bych Vám jménem pana předsedy poděkovala za Vaši důvěru, nicméně jsem toho názoru, že Váš dopis by bylo vhodné adresovat spíše na administrativu Prezidentské kanceláře. Proto aby se Váš dopis dostal do rukou nejkompetentnějších, dovolila jsem si celý Váš text přeposlat k eventuálnímu využití Senátorskému i Poslaneckému klubu ČSSD.


S přátelským pozdravem


PhDr. Běla Hejná


vedoucí sekretariátu předsedy ČSSDNa mail jsem odpověděl:


Vážená paní doktorko, děkuji Vám aspoň svým jménem (za ostatní signatáře nemám právo mluvit) za odpověď i za Vaši iniciativu. Jen na okraj podotýkám, že prezidentské kanceláři jsem dopis neposlal proto, že dopis se k panu prezidentovi neobracel, pan prezident nebyl jeho adresátem.
S pozdravem Bohumil Doležal